Nasz blog

Nasz blog
Blog Doroty i Nicole Soszyńskich

O nas

Dorota Soszyńska (mama Nicole) –  magister sztuki Akademii Muzycznej w Gdańsku, od 1982 roku współwłaścicielka i dyrektor kreatywny firm kosmetycznych Oceanic S.A. i Euro Fragrance Sp. z o.o. 


Nicole Soszyńska (córka) – absolwentka architektury Ecole Nationale Supérieure d’Architecture Paris-Val de Seine i Master of Art (MA) Freie Universität Berlin, miłośniczka Paryża, dyrektor ds. rozwoju w firmie Desir Paris. Sprowadziła do Polski dwie kultowe marki francuskie, reprezentujące kwintesencję paryskiego szyku: Tara Jarmon i Gérard Darel. Obecnie w Warszawie powstały dwa pierwsze butiki monobrandowe: Tara Jarmon - ul. Mokotowska 63, Gérard Darel - Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12. W planach są przewidziane kolejne otwarcia.

Ponad 30 lat marki AA i jej silna pozycja w Polsce i na świecie oraz nasze nowe doświadczenia na rynku mody zainspirowały nas do stworzenia bloga, na którym mogłybyśmy dzielić się naszą pracą, osiągnięciami i codziennością. Branża kosmetyczna jest pełna wyzwań, ale to od lat fascynująca przygoda.

Modą interesowałyśmy się od dawna, ale od ponad roku staramy się prezentować Polkom pełne kolekcje ulubionych marek Paryżanek, których ubrania i dodatki odnoszą sukcesy nie tylko we Francji ale także w wielu krajach świata. 

Zapraszamy!
Dorota i Nicole Soszyńskie

Podziel się na Facebooku